Člani dosegli prvo pomladno zmago

22. 4. 2019 - 21:59

Že od prve minute je bilo jasno videti, da je želja po zmagi tokrat velika. Uvodni pritisk se je izplačal, saj je že v 3. minuti Gašper Uršič zadel z glavo in povedel Polet v vodstvo.

Tudi v nadaljevanju prvega polčasa so bili domači boljši, vseeno pa so si nekaj lepih situacij priigrali tudi gostje, vendar do polčasa je ostalo pri 1:0.

Na povišanje vodstva smo morali čakati do 64. minute, ko je po globinski podaji Uroša Jelovčana po desni strani, v prostor stekel Blaž Hafner in zadel v dolgi vratarjev kot.

Zadnje minute srečanja so pripadle gostom, ki so v 92. minuti rezultat znižali, za kaj več pa jih je zmanjkalo časa.