Razočaranje ob uvodu v sezono

30. 8. 2020 - 10:06

Članska ekipa je v soboto, 29.8 odigrala prvo tekmo v okviru nove sezone GNL. Doma so se pomerili proti ekipi Bohinja. K porazu domačih z 0:3 je prispevala zmes obrambnih napak ter neodločnosti v napadu.

Prvi zadetek so po slabem posredovanju obrambe in vratarja prejeli že v šesti minuti tekme. Kjub temu so v prvem polčasu igrali dobro ter si pripravili nekaj priložnosti. Zmanjkalo jim je odločnosti v napadu ter nekaj sreče.

V zadnjih dvajsetih minutah tekme pa je forma padla. Najprej so po izgubljeni žogi prejeli kontroverzen zadetek. Napadalec gostov Rozman je pred zaključkom igral z roko, a sodniki tega niso opazili. Pet minut pozneje so med zmedo v obrambi po predložku prejeli še tretji zadetek.

Neodločnost v napadu pa je v predzadnji minuti tekme z zastreljano enajstmetrovko kronal Matic Debeljak.

Članska ekipa s tem porazom začenja sezono na enajstem mestu. Pred nadaljevanjem tekmovanja GNL pa jih v sredo, 2.9 čaka domača pokalna tekma proti ekipi Bled Hirter.